L-am terminat si eu acum, my god ce intense si epice au fost ultimele 5 bossfights! Cel putin la final, pot spune ca m-am chinuit putin dar a fost atat de rewarding sa termin jocul asta. As putea spune ca ultimii 3 bosi sunt la nivelul Souls like. Fara doar si poate un hidden gem care n-a primit atentia cuvenita, mass media e prea ocupata cu Fifa si Indiana Jones...