Foarte fain într-adevăr și mie mi-a plăcut mult anul trecut când l-am terminat. A apărut de nicăieri de la un producător necunoscut (cel puțin de mine)
Ca și o recomandare, în weekend am jucat AI LIMIT tot în acest stil de la un producător tot necunoscut, urmează să se lanseze undeva în martie și pare ca va merita fiecare bănuț. Exista un demo in PS Store, merita încercat
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Reply With Quote