Citind ce scrieți voi aici, mi se pare că nu joc același joc ca voi. Mi se pare bun, dar nicidecum special. Parcă e un joc de PS2/3 cu grafică current-gen, plin de quest-uri super slabe ( stil MMO ), nu te lasă să dai skip la conversațiile care parcă sunt generate cu prima versiune de ChatGPT și combat super-repetitiv - folosesc aceleași combo-uri si skill-uri care le-am învățat în prima oră. Nu are sens să deblochezi tot skilltree-ul pentru că poți învinge toți inamicii cu skill-urile de bază. Costumele sunt drăguțe dar aș fi preferat să investească mai mult timp în level-design și set-pieces care lasă mult de dorit. Sper să devină mai bun pe sfârșit.