Single post: Clubul Nintendo Switch 2
-
Vires Intus
As adauga ca tot asta e motivul si pentru care, desi le-a luat 10 ani pt urmatoarea consola, e doar o iteratie a consolei curente, nimic prea impactful. Da, Nintendo sunt zgarciti si destul de "bulangii" cand vine vorba de preturi, dar tot o sa le cumpar si consola si jocurile. Mi se pare ca sunt putinii care inca pun suflet in jocuri, Mario Wonder de exemplu mi se pare o capodopera desi ai zice ca ce naiba mai inovezi la un platformer 2D cu Mario. Fara bug-uri, fara pacaleli, atentie maxima la detalii, pur si simplu raw genuine fun design si implementare flawless. Le dau ce bani vor ei