Wow. Syni, poti sa ne spui te rog ce Tapatalk folosesti? E Android sau iOS? Eventual ce model de telefon si ce versiune de OS. Incearca sa vezi si daca exista vreun update la aplicatie. De curiozitate, incearca sa postezi si din browser, sa vedem daca tot asa apare (ma gandesc ca poate are ceva legatura cu language, tastatura, etc.).