Single post: Clubul Nintendo Switch 2
-
Senior Member

Originally Posted by
eagle-eye
90 de coco un Forza Horizon de prepubertani bai sunteti cu capul. Mai facea lumea gargara ca Ubisoft sau EA baga jocuri la 70 eur, dar pai la 90... nu mai zice nimeni nimic de asset reuse aici?

Nah, era si timpul. Se pune 50% in plus la pretul unui joc in 30 de ani si toata lumea innebuneste; se dubleaza pretul la paine in 5 ani si nimeni nu are nicio problema cu asta. Au uitat toti ca un joc de SNES costa $60 si in '95, peste $120 azi.
Dar cum sa ceri bani pe nintendo switch 2 welcome tour? N-ai cum asa ceva. Cine cumpara nintendo switch 2 welcome tour pur si simplu are lobotomie. Sunt inca in stare de soc de 4 ore. Paid tutorial. N-ai cum.