Sta in acea husa si pe urma il pot lasa in orice ghiozdan, geanta, troler, fara sa-mi fac prea multe griji.

Mac-ul il foloseste cel mai mult prietena mea si il tine foarte protejat in geanta, nu se zgarie de chei sau alte minuni pe care le-o mai avea pe acolo.

Ea daca se mai duce la vreo cafenea si are nevoie sa faca cate ceva rapid, il ia pur si simplu la brat ca pe un dosar. Arata stylish, nu atrage atentia si il fereste si de praf sau alte mici pericole.