Single post: Resistance 2
-
Member

Originally Posted by
Mircea Badea
Si eu am descoperit astazi signupul pt R2 beta, dar nu ma bag pt ca mi se pare ciudat sa mi se ceara si parola de la cont. Pai ce, nu era de ajuns doar ID-ul? Ca doar daca vreau prin absurd sa pun ID-ul altcuiva, nu-i fac nici un rau, ba chiar un bine.
cum zicea si istrategie, e situl oficial sony, nu iti ia nimeni idul....motivul pt care care trebuie sa pui si parola e chiar acela de a te autentifica tu si a se asigura ei ca nu pui 100 de iduri de oameni, neinteresati de betaul de la resistence 2, si care numa ocupa locurile..so chill, e sigur