Originally Posted by ReNeGaDe124 Ma alatur si eu. Medic FTW! Jucam pe Superhuman, nu? Ma tu numa' cu d'astea hardcore superhuman invincible predator style impossbible mode ma iei. Ai mila de astia in varsta.