Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
Daca nu il blocau pe consola aveai de mult 60 de FPS, mi se pare o prostie sa blochezi Bayonetta 2 si 3 pe Wii U si Switch.
Bayonetta 2 & 3 nu ar fi existat fara Nintendo, deci as spune ca e dreptul lor sa le faca exclusive. Nu e ca si cum se lucra deja la jocuri si i-au platit pe Platinum ca sa nu le puna pe alte platforme.

Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
O lansare neinteresanta, mai vorbim poate cand iese Switch 2 OLED.
Am jucat doar o ora, dar pot spune ca Mario Kart World e "killer app". Asa tare m-a prins ca am jucat doar portabil, am uitat sa-l conectez la TV . Muzica in mod special e incredibil de buna, neaparat trebuie jucat cu casti.
Deja mai am pe lista sa termin TOTK, Bayonetta 3, Metroid Dread si in scurt timp va aparea si Donkey Kong Bananza .
Nu cred ca am mai avut o lansare de consola cu asa multe jocuri pe care vreau sa le (re)joc.