Single post: Clubul Nintendo Switch 2
-
Senior Member
400 nits peak brightness la un display LCD... e tragic. Mi s-a parut suspicios cand au aparut unii dupa previews sa zica despre acest minunat display ca are culori mai bune decat un OLED (???), si imi pare rau ca am avut dreptate sa presupun ca sunt platiti de Nintendo. Are LG B8 peak brightness mai mare si e un TV cu OLED entry level vechi de 7 ani. Deep down chiar speram ca desi nu au pus OLED pe consola, macar au folosit un LCD bun, daca tot au dublat preturile.