Single post: Clubul Nintendo Switch 2
-
Admin
Guys, la voi cu cat se incarca Switch 2-ul? Am incercat diverse chargere, am incercat si cu cel original, si pe mufa de sus, si pe cea de jos, si cu consola oprita, si cu ea pornita (numai in docked mode nu am testat), si mai mult de 18W nu am vazut, no matter what. 18W in ziua de azi, e un fel de bataie de joc. Spuneti-mi ca de fapt e doar consola mea, ca sa cer un replacement. Am vazut ca incarcatorul ei este de maxim 60W... ma asteptam sa vad si eu macar un 30-35W (in portable mode).