V-ați trezit târziu pt carduri EX, eu l-am luat pe cel de 512 GB acum o luna și mai erau 8 buc pe amazon.de.
Eu zic să țineți ochii pe stoc, vor reveni cele de 512; cele de 1 TB nu mi-as face iluzii, s-au epuizat în prima săptămână de la announcement.
Sent from my iPhone using Tapatalk

Reply With Quote