Mare păcat că nu se bagă Apple serios pe gaming! Nu de alta, dar ia vedeți aici cum rulează Cyberpunk pe M4:
https://www.tweaktown.com/news/10572...fps/index.html
Mare păcat că nu se bagă Apple serios pe gaming! Nu de alta, dar ia vedeți aici cum rulează Cyberpunk pe M4:
https://www.tweaktown.com/news/10572...fps/index.html