Am jucat ieri vreo 3 ore si nu pot sa zic decat "WOW". Din punctul meu de vedere e cu mult peste prima parte, felul in care incepe povestea si cum e conturata in jurul personajelor, grafica care e dementiala (jucat pe un PS5 pe performance mode, am ramas uimit efectiv), actiunea care incepe mult mai devreme, totul este peste prima parte. Abia astept sa continui si sa descopar mai mult din povestea asta.![]()

Reply With Quote