Oh doamne. E aproape 1 și eu mâine mă duc la muncă. Știți momentul ăla când te joci și nu-ți dai seama cum trece timpul? Asta pățesc acum și ador asta…
Pe la 9:00 m-am apucat sa fac vreo doua transporturi si …s-a facut 14:00 ! Ce joc! Kojima se joaca cu mintea ta, cum vrea el ! Te duce si te aduce! Are grija sa-ti ofere de toate. De la combat, poveste, la mister si emotie. Am facut 80% din si pot spune ca acum, vreau si mai mult lore. La capitolul grafica si animatii ?nu mai zic! Are momente cand este photorealist. Din partea mea face toti banii! Nu am jucat inca Expedition 33, dar acesta este no.1 pe anul asta.