Nu mai plătesc în avans vechi la jocurinoi.ro La status apare expediată dar la sameday e doar înregistrat. Le-am trimis e-mail și mi-au zis că va fi de abia pe mâine expediată. Dedigur e imd. ora 17 și tot așa e comanda. Digital is the future! Nu m-ar mira să facă asta că am prins jocul la 350 lei și acuma cum au pus la MSRP și vor anularea comenzii să scoată diferența de 40 lei de la mine cu re-plasarea comenzii. Sau să merg la eMag cu toate că tot ei sunt în spatele comenzilor și acolo. Jeg acest physical retail la noi.