Salut!

Am anuntat pe Chatbox de problema initiala acum cateva zile:
[17:25] MonkY: Sorry guys pentru faptul ca porneste acel security check cand intrati pe site, dar am avut niste atacuri si a trebuit sa gasim o solutie. Sa speram ca nu va fi nevoie de ea prea mult timp.
Gata, l-am scos din "Under attack" mode si acum merge si Tapatalk. Sau cel putin pe ce am testat eu e OK acum.