Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
02-09-2025 16:31 #22441 SP
Senior Member

Originally Posted by
Xander RO
Black Myth Wu Kong
Am asteptat cu sufletul la gura un an de zile sa apara si pe Xbox, ca sa aflu ca nu vor scoate versiune pe disc si ca in modul Performance nu are Lumen asa ca am mers pe original. Refuz sa cumpar o mizerie de portare cu setari grafice dezactivate si digital only!
Have fun! In afara de ultimul act care nu mi-a placut cum l-au realizat, restul a fost peste asteptari. Distractie placuta cu Erlang