Guys, am si eu nevoie de ajutorul vostru. Din motive pe care nu le inteleg, niciunul din conturile mele de Tapatalk (pt. Forum Owners) nu mai functioneaza. Daca vreunul dintre voi are deja cont, sau daca va puteti face si intra in sectiunea de Forum Owners, am si eu nevoie de ultima versiune de Tapatalk, cea pentru vBulletin version 4.x.x. Trebuie sa fie un fisier de genul "tapatalk_vb-4.0_v5.7.6.zip". Dati-mi un semn daca puteti ajuta.

Multumesc anticipat.