Nu am mai postat de secole, dar mor de curiozitate. @westy9009 și @LucKos, cum v-au ambalat emag controller-ele? Par mint cutiile. Că mie pe cel 30th anniversary mi l-au livrat doar în punga de curierat, iar pe cel Ghost nu l-au livrat, deși ziceau că azi ajunge.
Ca să nu fiu off-topic, poză:

Reply With Quote