Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #22457 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Nu am mai postat de secole, dar mor de curiozitate. @westy9009 și @LucKos, cum v-au ambalat emag controller-ele? Par mint cutiile. Că mie pe cel 30th anniversary mi l-au livrat doar în punga de curierat, iar pe cel Ghost nu l-au livrat, deși ziceau că azi ajunge.

    Ca să nu fiu off-topic, poză:
    Attached Images Attached Images img_20251001_004810-2.jpg img_20251001_004909-2.jpg img_20251001_003801-2.jpg