Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
04-10-2025 20:10 #22458 SP
Senior Member

Originally Posted by
GODZYLLA
Nu am mai postat de secole, dar mor de curiozitate. @westy9009 și @LucKos, cum v-au ambalat emag controller-ele? Par mint cutiile. Că mie pe cel 30th anniversary mi l-au livrat doar în punga de curierat, iar pe cel Ghost nu l-au livrat, deși ziceau că azi ajunge.
Ca să nu fiu off-topic, poză:
A venit într-o altă cutie de carton.
Sent from my KB2005 using Tapatalk