Quote Originally Posted by dark18 View Post
La fel a ajuns si la mine 30th Edition. Intr-o alta cutie de carton, aia basic, fara logo eMAG sau ceva. Comandat pe 27 septembrie si a ajuns pe 30 septembrie.

PS: d-abia azi am putut sa folosesc controller-ul [emoji38] ...

La fel si la mine....o cutie de carton chiar destul de groasa

Sent from my SM-S928B using Tapatalk