Oribil ambalat in plic cu bule, dar si daca venea in extra cutie de carton, la cat a ploua zilele astea, probabil ajungea la fel.
Eu am avut 2 comenzi eMag, ambele au venit la easybox in cutie de carton si ambele aveau cutia rupta, aproape descompusa, de la apa - si era apa si in easybox in care baltea... bine ca era doar mancare de pisici.

Reply With Quote