Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
09-10-2025 13:20 #22467 SP
Member

Originally Posted by
razvanrazy
Oribil ambalat in plic cu bule, dar si daca venea in extra cutie de carton, la cat a ploua zilele astea, probabil ajungea la fel.
Eu am avut 2 comenzi eMag, ambele au venit la easybox in cutie de carton si ambele aveau cutia rupta, aproape descompusa, de la apa - si era apa si in easybox in care baltea... bine ca era doar mancare de pisici.
am facut retur sincer, nu pot accepta asa ceva, o sa refac comanda din alta parte daca gasesc.