Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
09-10-2025 19:39 #22471 SP
Senior Member

Originally Posted by
VictusG
Asa trimit nesimtitii de la ALTEX coletele, de aia nu am mai cumparat de la ei de mult, credeam ca sunt mai atenti in ultima perioada, penibili
Retur si reclamatie, asa l-am primit si eu pe cel cu TLOU2, urmatorul a venit impecabil in cutie extra! Sunt nesimtiti…