Hahaha, la fix am intrat pe acel link, ciudat, nu te lasa sa intri fara camera sau fara sa impartasesti ecranul, poate ca nu stiu eu.
Da, Multumesc frumos si inca odata, frumos gest cu acest Giveaway, am sa intorc "cadoul" in curand.