Quote Originally Posted by VictusG View Post
Multumesc tuturor, imi iau responsabilitatea sa anunt ca undeva in urmatoarele luni, nu stiu sa zic, Decembrie/Ianuarie/Februarie, depinde cand o sa iasa ceva joc foarte asteptat, am sa sponsorizez si eu un Giveaway la orice joc o sa fie in acel moment pana in 400 lei, conditiile o sa fie aceleasi, doar pentru userii Premium/Traderi.

LE: chiar daca nu castigam eu, mi-a placut mult initiativa lui Espiritus si cred ca asa e frumos, daca putem, de ce nu.
GTA vrem