Eu as merge pe un Mac Mini pentru ca are racirea mai buna ca un iMac si asta cred ca e destul de important pentru a nu-i limita performanta.
Eu as merge pe un Mac Mini pentru ca are racirea mai buna ca un iMac si asta cred ca e destul de important pentru a nu-i limita performanta.