Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
19-11-2025 19:44 #22506 SP
Member

Originally Posted by
codpin
Vin si eu cu ce am luat luna asta.
Wuchang - 232 (emag)
PoP The Lost Crown - 54 (altex)
BF6 - 180 (trendyol)
Cronos - 160 (trendyol)
PS5 Pro - 2700 (trendyol)
Disc Drive - 300 (trendyol)
Si daca tot e in poza, Logitech MX Mechanical - 400 (emag)
Attachment 305782 Felicitări… chiar nu știu cum ați reușit să prindeți PRO ul la banii ăștia. Eu nici un controler n-am reușit să prind, îmi arată un preț bun la cautări și când îl bag în coș, prețul se modifică. Am șters aplicația de atunci.
Sent from my iPhone using Tapatalk