Asa e, la amazon.de am vazut cateva reduceri mai ok dar eu ma refeream la partea de gaming, unde se pare ca toti stau foarte slab.
Probabil si-au marit si publishers/distribuitorii preturile si nu au de unde sa mai taie.
Asa e, la amazon.de am vazut cateva reduceri mai ok dar eu ma refeream la partea de gaming, unde se pare ca toti stau foarte slab.
Probabil si-au marit si publishers/distribuitorii preturile si nu au de unde sa mai taie.