Am dual blaze. Asta cu întorsu' e asa si asa. Da, se fac mai bine dedesubt decat la un air fryer care are doar sus, dar tot trebuie sa întorci daca vrei sa se "prăjească" la fel pe ambele părți.
Am dual blaze. Asta cu întorsu' e asa si asa. Da, se fac mai bine dedesubt decat la un air fryer care are doar sus, dar tot trebuie sa întorci daca vrei sa se "prăjească" la fel pe ambele părți.