Literalmente am aruncat banii pe fereastra când am luat Macbook cu 512Gb. Mai bine puneam diferența de bani către un NAS mai calumea. Nu știu pe nimeni care are Air de 256Gb și regreta ca nu a luat mai mare, toți cărora le-am recomandat sa nu arunce banii pe stocare mi-au fost recunoscători.

Reply With Quote