Quote Originally Posted by Xander RO View Post
  • EA FC 26 - cheie digitala Xbox
  • Statuie Wukong de pe Etsy (High Quality Resin & Paint, 33cm)

Pentru statuie am trecut prin niste formalitati vamale groaznice, dar a meritat. Este fabuloasa, una dintre cele mai frumoase din colectia mea!
Din cauza ca a venit din Brazilia, mi-au desfacut-o si in Germania la intrarea in UE (fair enough), dar si in Romania la Otopeni desigur, ca iesea din tipare, nu era nici branza si nici vreo boarfa fake de imbracat, moment in care mi-au rupt cateva bucati din armura la reambalare...
Am intrat si eu pe site-ul Etsy si am vazut-o. Sa te bucuri de ea, e frumoasa. Acum daca vine din Brazilia normal ca o desfac astia, sa nu fie cine stie ce prafuri pentru mama mare pe acolo

PS: Mie imi place gajica 2B din mijloc. Au Prime One Studio o varianta ai ei pe la vreo 2000 de euro cu tipa in chiloti/body si nu fusta. Am vazut-o intr-un magazin si e de efect, m-am hlizit la ea minute bune. O nebunie!.... Ma mir ca n-au imprumutat-o si pe tipa din Stellar Blade.