Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #22517 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    DualSense Astro Bot a doua edtie limitata.
    Altex(430lei)
    Consider ca este cea mai reusita editie dupa cea cu 30th Anniversary cu mentiunea ca la editia Astro Bot am sesizat ca (virgula) calitatea este mai premium incepand cu calitatea plasticului dar si tastele care se simt mai bine la apasare.
    Attached Images Attached Images 20251206_130803-1-.jpg 20251206_125617-1-.jpg 20251206_125550-1-.jpg