Daca tot au avut pret bun la Altex si tot mi-am luat Switch 2...Si cum vandusem TotK dupa ce l-am terminat pe Switch, am zis ca e pacat sa nu-l am in colectie.
Am luat si update-ul de 10$ pentru TotK.
Daca tot au avut pret bun la Altex si tot mi-am luat Switch 2...Si cum vandusem TotK dupa ce l-am terminat pe Switch, am zis ca e pacat sa nu-l am in colectie.
Am luat si update-ul de 10$ pentru TotK.