SW: Racer m-a urmat indeaproape inca din 99. Chiar si acum il am instalat pe Switch 2 si pe tableta cu un emulator de n64 . Sper si eu la fel sa fie ceva ok.
SW: Racer m-a urmat indeaproape inca din 99. Chiar si acum il am instalat pe Switch 2 si pe tableta cu un emulator de n64 . Sper si eu la fel sa fie ceva ok.