Well, la cate jocuri sunt in perioada asta, mai bine joc ceva full decat un beta. Ce rost sa-mi consum euforia pentru jocul X pe un beta, cand as putea sa ma simt semnficativ mai bine direct in versiunea finala.
Well, la cate jocuri sunt in perioada asta, mai bine joc ceva full decat un beta. Ce rost sa-mi consum euforia pentru jocul X pe un beta, cand as putea sa ma simt semnficativ mai bine direct in versiunea finala.