Jocul este superb.

Vă recomand să îl jucați pe PC, în special ca este gratuit.

Din păcate pe toate platformele este o chestiune care poarte fi deranjantă, deși inițial nu vă dați seama de unde vine. Problema este ca toate animațiile sunt la 50Hz gândite, deși jocul rulează la 60Hz sau 120Hz. Inclusiv camera poate fi la 60/120fps.

Pe PC doar trebuie setat display-ul în 50Hz sau 100Hz și experiența devine perfectă. Pe console experiența este puțin diminuată de acest aspect. Nu știu dacă pe Xbox s-ar putea forța un mod 50Hz.