Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
18-01-2026 02:15 #22522 SP
Member

Originally Posted by
Ionutz83
Sa il folosesti sanatos!
Banuiesc ca e cel luat la promotia cu 10% din 1 ianuarie.

Pana la urma vad ca au livrat in 8 ianuarie, cum estimam pe topicul de Altex/MG.
Da, a fost oferta cu 10%.
Ziceai de Amazon la 670 Euro, dar cu transport si toate cele cred ca tot apropiat de pretul de la Altex ieseai, plus ca aici ai 2 ani garantie, la Amazon cred ca aveai doar 1 an.
Multumesc!
NU e asa. cumpar des de pe amazon.de Garantie este de 2 ani. si este foarte usor. am dat la garantie vreo 2 produse. Singurul incovenient este ca la return, chiar daca iti trimite un JTD de DHL, trebuie sa trimiti cu cargus. Sa trimiti prin ei. (suna la ei, si vin sa-l ridice, intr-o zi sau doua, primestii banii, in cazul in care nu se poate repara. La mine a fost un ciclocomputer de bicicleta). Legat de pret transport orice comanda de peste 50 Euro, este gratuit transportul. Daca mai prindeam oferta, cu siguranta luam de pe amazon. N-am nicio indoiala.
PS: Amazonul livreaza cu FanCurier in RO. Doar la retur, trimiti cu Cargus.