Am inceput It Takes Two cu fimiu' (8 ani in aprilie) si ma bucur de fiecare minut, stiam ca jocul este exceptional, dar cel mai mult ma bucura ca ii place lui si ca se descurca excelent, uneori mai bine ca mine! Daca nu inlocuiam repede sesiunile alea de Co-op in Minecraft, in cel mai scurt timp faceam paralizie la sistemul nervos central!
Ca si fan Mafia, aveam The Old Country de mult pe lista dar n-a fost timp de el pana acum. Mi se pare excelent, in ciuda tuturor neajunsurilor mentionate in reviews, pentru mine este momentan exact ceea ce-mi trebuia la un joc single player.