Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
26-02-2026 17:40 #22533 SP
Member
Switch OLED + Husa Cadou, Altex, 1400 lei.
E prima mea consola Nintendo (m-am mai jucat in copilarie cu un NES si fugitiv cu un Wii).
Am zis ca in curand se va opri productia, asa ca era now or never sa-l am in colectie, pt posteritate. 
Switch 2 am sa iau cand va fi OLED si modabil, aka peste 8 ani.
Imi puteti da niste sfaturi de beginner? Cam ce accesorii ar trebui sa iau, sfaturi legate de cont/store etc.
Eu mi-am propus sa iau un Switch Pro Controller, inca o pereche de Joycons, o folie de ecran, un card de 512GB si poate un grip.
Also, e vreo problema daca ii fac update de SW la zi, in sensul ca pe viitor vreau sa-l duc la Donely, if you know what I mean.
