Tocmai am primit un email de la Saturn/Mediamarkt cum ca comanda mea pentru RE Requiem Deluxe Edition este in asteptare si ca nu stiu daca o vor putea onora. Mi-au mai scris ca sunt mai multe comenzi atat pentru jocul standard cat si deluxe edition decat au comandat ei (aici este vorba de mii de exemplare). Pot sa traiesc si daca nu-l joc acum nu-i graba, il iau la vara de la Altex
Abia ce mai intru si eu in titlurile luate anul trecut.