Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
17 ore de play time pe steam. Pe scurt, e bun dar nu cel mai bun. Se tine bine de tot prima jumatate dar pe urma se cam pierde. Eu le asez cam asa in ordinea preferintelor : RE:2>RE:Village>Requiem>RE4>... NU cred ca merita 70eur
Pai sunt 2 stiluri de joc total diferite...acum depinde si cum preferi...survival horror sau action horror. Asta se stia de la inceput, plus ca Leon fiind bad ass e si normal sa fie alt stil de joc si sa fie indreptat spre actiune...dar eu zic ca le-au imbinat foarte bine. Pentru mine RE4 a fost de departe cel mai bun Resident Evil iar urmatorul pe lista e Requeim si abia dupa RE2. In RE2 a fost pus accentul mult prea mult pe survival horror si tensiune ceea ce strict pentru mine e mai solicitant . Dar l-am savurat si pe ala