Ma gandesc ca vor scoate cel putin un DLC, poate fac si-un Mercenaries la Requiem, sa mai mulga. Ar fi o treaba excelenta pentru Capcom si-un remake la Resident Evil 5. Ce-as juca CO-OP ala. 9 ore nu e asa rau pentru Requiem, probabil pentru mine sunt 20 minim mai ales ca vreau sa-l iau usurel si sa dau fiecare "piatra" la o parte.