Single post: Clubul PlayStation 5 Pro
-
Senior Member

Originally Posted by
codpin
Băi Papillon și FuriaAlba, aveți un stil de să mor eu… e și omul bucuros ca și-a luat un Pro pe banii lui munciți și voi vă dați peste cap să îi demonstrați ca e fraier… pe un forum de gameri entuziaști. Pe bune?
Xander, bv tata! Poate în felul ăsta îți faci mai puțini nervi și te bucuri și tu de ultimele titluri așa cum merită jucate.
Întreba cineva de comparație între OG si Pro: eu încă nu am văzut super mega upgrade, dar nici nu prea m-am jucat titluri optimizate pt Pro încă. Dar cred ca viitoarele update-uri vor face diferența.
Până la urmă Pro nu e un must buy, e pt cine își permite sau vrea să fie la curent cu tot ce scoate Sony. Pentru restu, vorba cu strugurii acri se cam aplică.
Presupun ca suntem oameni mari aici, nu ? Daca am necajit un copil, imi cer scuze, dar fix aici e locul de discutie. E un forum.