Pentru mine Resident evil 4 (acum remake-ul) e cel mai bun joc ever made. Suna absurd dar culmea nu doar eu cred asta, chiar si multi altii il considera "one of the greatest games of all time".
Pentru mine Resident evil 4 (acum remake-ul) e cel mai bun joc ever made. Suna absurd dar culmea nu doar eu cred asta, chiar si multi altii il considera "one of the greatest games of all time".