Single post: Resident Evil Requiem
-
Senior Member
Prima impresie, mie nu-mi place 
Eu mi-am inceput istoria in RE cu Veronica X. Nu mi-a placut, n-am stat prea mult sa trag de mine sa-l termin. RE original, RE2, RE3 nu mi-au placut. Eu sunt dumb trigger happy idiot. Ador Resident Evil 4 (in special remake-ul), RE 5 , Village, 7 (Death Aim si Revelations n-au fost rele, le-am jucat si terminat). RE2 fiica-mea la terminat, eu ma uitam si faceam galerie.
Requiem e o versiune noua de RE2 se pare, deci nu-i pe gustul meu. Du-te ia cheia, pune-o in cealalta parte, ia un rahat, fa-l praf in partea aialalta. Intre timp aia invie iara.... Se mai tine si-un maimutoi dupa tine...(am urat asta in RE2). Nu-i pentru mine. Pana la urma e o chestie de gusturi, s-au intors iara la radacini cu asta.