Quote Originally Posted by codpin View Post
Băi m-ați zăpăcit… hai ca l-am luat și eu dacă tot era la juma de preț pe Trendyol. O sa fie primul RE jucat de mine, nu e genul meu de joc, dar zău ca m-ați de făcut cap cu laudele pe aici
Daca vrei ceva mai horror joaca-te 7 sau 8. Daca vrei actiune pura joaca-te 5 sau 6. Daca vrei ceva intre 4 e kind of horror actiune.