L-am terminat pe PC, jocul e super mega epic și imi pare rău pentru cei de mai sus ce au ales să-i zică pas, adică dacă v-a plăcut vreun joc din seria Resident Evil nu are cum sa nu va placă Requiem! Au fost si prețuri bune pe Trendyol, varianta de PC s-a vândut la 188 ron!
Am bagat 15 ore in el, l-am jucat încet si de multe ori mă plimbam si ma uitam primprejur la grafică si game art, pe PC cu path tracing și setări pe maxim,
in unele locuri gen
grafica este foto realista, mie unul mi-a plăcut mult jocul!